Mikser MPM MMR-20Z
Zdjęcia 6 |
MPM MMR-20Z |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MPM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MPM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MPM MMR-20Z
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mpm Mikser ręczny MMR-20Z/C Czarny S9146791 | 229 zł |
MPM Mikser z misą MPM MMR-20Z/C Czarny | 170 zł |
MPM MMR-20Z/C 750W | 169 zł |
Mikser ręczny MPM MMR-20Z/C z misą obrotową czarny | 179 zł |
MPM MMR-20Z/C 750W | 169 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →