Mikser MPM MMR-17Z biały
Zdjęcia 3 |
MPM MMR-17Z |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MPM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MPM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MPM MMR-17Z biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikser MPM MMR-17Z | 139 zł |
Mikser z misą MPM MMR-17Z | 132 zł |
Mikser z misą obrotową MMR-17Z MPM | 168 zł |
Mikser z misą obrotową MMR-17Z MPM 300W | 159 zł |
Mpm Mmr-17z Blender Przezroczysty | 159 zł |
MPM Mikser z misą obrotową MMR-17Z MPM | 151 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →