Mikser MPM MMR-19/C czarny
Zdjęcia 5 |
MPM MMR-19/C biały czarny |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MPM MMR-19/C czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MPM MMR-19/C 750W | 100 zł |
MOCNY MIKSER RĘCZNY CZARNY MPM 750W TURBO 5 PRĘDKOŚCI MMR-19C | 109 zł |
Mikser ręczny Mpm MMR-19/C 750W Turbo 5-stopniowa regulacja prędkości | 129 zł |
Mikser ręczny MPM MMR-19/C 750W Turbo 5-stopniowa regulacja prędkości | 129 zł |
MPM MMR-19/C 750W | 100 zł |
Mikser MPM MMR-19 Czarny | Bezpłatny transport | 102 zł |
Mikser MPM MMR-19 Czarny | Bezpłatny transport | 108 zł |
Modyfikacje MPM MMR-19/C
Ceny na MPM MMR-19/C |
---|---|---|---|---|
MPM MMR-19/B biały | od 90 zł | 4 oferty | ||
MPM MMR-19/C czarny | od 100 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →