Mikser Bosch ErgoMixx MSM67170 czarny
Zdjęcia 12 |
Bosch ErgoMixx MSM67170 |
|
Wszechstronne urządzenie kuchenne, które poradzi sobie z prostymi zadaniami, takimi jak siekanie żywności na plasterki lub tłuczone ziemniaki, ubijanie płynów i rzadkich ciast. Oprócz podstawowej nóżki blendera ze stali nierdzewnej, urządzenie jest wyposażone w trzepaczki i miskę do krojenia z szeregiem stalowych noży łopatkowych, odpowiednich do krojenia mięsa, sera lub warzyw. Zaimplementowano 12 trybów prędkości, dodatkowo specjalny tryb turbo można włączyć na krótki czas za pomocą osobnego przycisku, co pozwala wybrać najbardziej odpowiednią prędkość dla dowolnego produktu.
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch ErgoMixx MSM67170 czarny
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Blender ręczny MSM 67170 HKBOSBRMSM67170 | 282 zł |
Bosch MSM67170 AGDM-MIKS-BOS-040 | 282 zł |
Blender ręczny Bosch MSM67170 | 279 zł |
Blender BOSCH ErgoMixx MSM67170 | 250 zł |
Bosch Blender ręczny MSM 67170 35159 | 293 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →