Mikser Bosch ErgoMixx MSM64010 czerwony
Zdjęcia 4 |
Bosch ErgoMixx MSM64010 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch ErgoMixx MSM64010 czerwony
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blender ręczny Bosch ErgoMixx MSM64010 | 120 zł |
Bosch MSM64010 AGDM-MIKS-BOS-045 | 127 zł |
Blender BOSCH ErgoMixx MSM 64010 | 100 zł |
BOSCH Blender ręczny BOSCH MSM64010 (450W; kolor biały, kolor czerwony) | 122 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →