Mikser Bosch VitaPower MMB6382M stal nierdzewna
Zdjęcia 17 |
Bosch VitaPower MMB6382M |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch VitaPower MMB6382M stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Mikser stojący VitaPower seria 4 1200 W popychacz stal nierdzewna MM | 813 zł |
Blender kielichowy Bosch Bosch VitaPower Serie 4 Blender MMB6382M Tabletop | 766 zł |
Bosch MMB6382M 1,5l | 499 zł |
Bosch MMB6382M 1,5l | 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →