Міксер Bosch MFQ 3030 білий
Фото 7 |
Bosch MFQ 3030 |
|
Легкий і порівняно недорогий ручний міксер виробництва популярної німецької компанії Bosch. Модель може похвалитися ергономічною формою корпусу і непоганою функціональністю. Так, пристрій поставляється з 4 комплектними насадками — пару віночків для змішування і збивання, а також пара гаків для замішування тіста. При цьому віночки можна використовувати і окремо, якщо ємність не дуже широка.
Для регулювання інтенсивності роботи передбачені 4 швидкості. Враховуючи, що міксер потрібно постійно тримати на вазі, радує його невелика вага — 0,8 кг. Bosch MFQ 3030 підтримує також роботу в імпульсному режимі — з короткими паузами, що дозволяє збільшити ефективність роботи, не ризикуючи перевантажити моторчик техніки. Заявлена виробником потужність пристрою становить 350 Вт — це не багато, але цілком достатньо для техніки цього типу. Насадки від'єднуються натисканням кнопки, причому абсолютно всі елементи міксера можна мити в посудомийній машині. Зовнішній вигляд цілком класичний, пристрій відрізняється хіба що компактністю і порівняно невеликими розмірами. Загалом — модель може послужити хорошим вибором для періодичного домашнього використання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch MFQ 3030 білий
Усі ціни 15 →Bosch MFQ3030GB ręczny mikser 350 W - biały by Bosch | 276 zł |
Mikser BOSCH MFQ3030 | 99 zł |
Bosch Mikser ręczny MFQ 3030 HKBOSMRMFQ30300 | 111 zł |
Mikser ręczny Bosch MFQ3030 | 119 zł |
Bosch Mikser ręczny MFQ 3030 35123 | 116 zł |
- Кнопка для відділення віночків і крюков