Mikser Bosch MFQ 3030 biały
Zdjęcia 7 |
Bosch MFQ 3030 |
|
Lekki i stosunkowo niedrogi mikser ręczny popularnej niemieckiej firmy Bosch. Model wyróżnia się ergonomicznym kształtem obudowy i dobrą funkcjonalnością. Tak więc do urządzenia dołączone są 4 kompletne nasadki - para trzepaczek do mieszania i ubijania oraz para haczyków do wyrabiania ciasta. W takim przypadku trzepaczki można używać osobno, jeśli pojemnik nie jest zbyt szeroki. Aby dostosować intensywność pracy, dostępne są 4 prędkości.
Biorąc pod uwagę, że mikser musi być stale utrzymywany na wadze, cieszy się jego niewielka waga - 0,8 kg. Bosch MFQ 3030 obsługuje również pracę w trybie pulsacyjnym - z krótkimi przerwami, co pozwala na zwiększenie wydajności pracy bez ryzyka przeciążenia silnika pojazdu. Deklarowana przez producenta moc urządzenia to 350 W - to niewiele, ale dość jak na tego typu sprzęt. Nasadki odpinane są za naciśnięciem przycisku, a absolutnie wszystkie elementy miksera można myć w zmywarce. Wygląd jest dość klasyczny, urządzenie wyróżnia się jedynie zwartością i stosunkowo niewielkimi rozmiarami. Ogólnie model może służyć jako dobry wybór do okazjonalnego użytku domowego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch MFQ 3030 biały
Wszystkie ceny 16 →Bosch MFQ3030GB ręczny mikser 350 W - biały by Bosch | 276 zł |
Mikser BOSCH MFQ3030 | 99 zł |
Bosch Mikser r?czny MFQ3030 - bia?y - 350 W | 126 zł |
Bosch Mikser ręczny MFQ 3030 HKBOSMRMFQ30300 | 111 zł |
Mikser ręczny Bosch MFQ3030 | 119 zł |
- Przycisk do oddzielania biczów i haków