Mikser Bosch VitaPower MMB6172S szary
Zdjęcia 10 |
Bosch VitaPower MMB6172S czarny szary |
|
Blender stojący VitaPower jest zbudowany tak, aby służył przez długi czas dzięki kilku czynnikom: wysokiej jakości materiałom, europejskiej produkcji i wieloletniemu doświadczeniu firmy Bosch w rozwoju urządzeń do gotowania. Wewnętrzne testy wykazały, że urządzenie może wytrzymać 100 godzin ciągłego użytkowania i 10 000 miseczek na smoothie. Jest to również model o wysokiej wydajności z silnikiem o mocy 1200 W, który zapewnia prędkość obrotową do 30 tysięcy obrotów na minutę.
Dzięki dużej mocy i wysokiej jakości ostrzom ProEdge wykonanym ze stali nierdzewnej blender z łatwością rozdrabnia nawet najtwardsze produkty, takie jak mrożone owoce i kostki lodu, nadając im gładką konsystencję bez grudek. Bosch VitaPower MMB6172S jest wyposażony w plastikową obudowę, wygodną regulację prędkości obrotowej i 1,5-litrową szklaną miskę termiczną. Ma specjalny kształt, który sprzyja szybszemu mieszaniu. Wygodę użytkowania zapewnia uchwyt oraz szczelna pokrywa z wyjmowaną zatyczką, która umożliwia dodawanie składników bez przerywania procesu miksowania. Dodatkowo w opakowaniu znajduje się popychacz: pomaga przyspieszyć obróbkę produktów, zwłaszcza składników mrożonych i gęstych mieszanek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch VitaPower MMB6172S szary
Wszystkie ceny 7 →Batidora de Vaso Vitapower seria 4 jarra de Crystal 2 veloc - MMB6172S MMB | 449 zł |
Blender kielichowy BOSCH Vita Power MMB6172S (Wysokoobrotowy) | 450 zł |
Blender kielichowy BOSCH Vita Power MMB6172S (Wysokoobrotowy) | 449 zł |
Blender kielichowy BOSCH MMB 6172S - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 448 zł |
Bosch Vitapower Serie 4 1200w Glass Blender Posrebrzany One Size / EU Plug | 494 zł |
Bosch MMB6172S VitaPower silber | 557 zł |
Modyfikacje Bosch VitaPower MMB6172S
Ceny na Bosch VitaPower MMB6172S |
---|---|---|---|---|
Bosch VitaPower MMB6172B czarny | od 429 zł | 2 oferty | ||
Bosch VitaPower MMB6172S szary | od 448 zł | 7 oferty |