Блендер Bosch VitaPower MMB6177S сірий
Відео 2Фото 20 |
Bosch VitaPower MMB6177S |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch VitaPower MMB6177S сірий
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Mikser stojący MMB6177S VitaPower seria 4 z wielofunkcyjnym rozdrabn | 529 zł |
Bosch VitaPower Serie 4 MMB6177S 1,5l Rozdrabniacz Butelka | 599 zł |
Blender kielichowy Bosch VitaPower MMB6177S | 534 zł |
Bosch VitaPower Serie 4 MMB6177S 1,5l Rozdrabniacz Butelka | 679 zł |
Blender stołowy Bosch MMB6177S Srebrny | 535 zł |
Bosch | Blender | VitaPower MMB6172S | Tabletop | 1200 W | Jar material Gl | 648 zł |
Bosch MMB6177S | 671 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →