Блендер WMF Kult Pro Multifunctional 0416530711 нержавіюча сталь
Фото 3 |
WMF Kult Pro Multifunctional 0416530711 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WMF Kult Pro Multifunctional 0416530711 нержавіюча сталь
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wmf 416530011 Cromargan Blender Kielichowy Cromargan 1200 W 12 L Szary/Sre | 645 zł |
WMF Kult Pro 4.1653.0011 srebrny AGDM-BLE-WMF-012 | 719 zł |
Blender kielichowy WMF Kult Pro + 2 bidony i pojemnik w komplecie 41653001 | 769 zł |
WMF ELECTRO Blender wielofunkcyjny Kult Pro WMF Electro czarno-srebrny | 769 zł |
Blender kielichowy Kult Pro + 2 bidony + pojemnik WMF (416530011) --- OFIC | 769 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →