Блендер WMF Kult X Multifunctional нержавіюча сталь (416520011)
Фото 12 |
WMF Kult X Multifunctional |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WMF Kult X Multifunctional нержавіюча сталь
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WMF Kult X mikser wielofunkcyjny 25 000 obr/min 900 W 2 prędkości 4 pojemn | 443 zł |
WMF Miksery KULT X - 900 W | 564 zł |
Blender wielofunkcyjny, Kult X - Wmf Electro | 594 zł |
Blender kielichowy WMF Kult X + 2 bidony i pojemnik w komplecie | 565 zł |
Blender kielichowy WMF Kult X 04.1652.0011 | 564 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →