Mikser Bosch VitaPower MMB6177S szary
Wideo 2Zdjęcia 20 |
Bosch VitaPower MMB6177S |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch VitaPower MMB6177S szary
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Mikser stojący MMB6177S VitaPower seria 4 z wielofunkcyjnym rozdrabn | 529 zł |
Bosch VitaPower Serie 4 MMB6177S 1,5l Rozdrabniacz Butelka | 599 zł |
Blender kielichowy Bosch VitaPower MMB6177S | 534 zł |
Bosch VitaPower Serie 4 MMB6177S 1,5l Rozdrabniacz Butelka | 679 zł |
Blender stołowy Bosch MMB6177S Srebrny | 535 zł |
Bosch | Blender | VitaPower MMB6172S | Tabletop | 1200 W | Jar material Gl | 648 zł |
Bosch MMB6177S | 671 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →