Mikser Bosch CleverMixx MSM14000 biały
Zdjęcia 5 |
Bosch CleverMixx MSM14000 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch CleverMixx MSM14000 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Hausgeräte Blender ręczny CleverMixx MSM14000 wyjmowana nóżka mikser | 80 zł |
Bosch CleverMixx MSM14000 400W | 80 zł |
Blender Bosch MSM14000 (428871) | 124 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →