Mikser Bosch CleverMixx MFQ22100 szary
Zdjęcia 5 |
Bosch CleverMixx MFQ22100 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch CleverMixx MFQ22100 szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch CleverMixx MFQ22100 375W | 130 zł |
Mikser ręczny Bosch MFQ22100 Szary /Biały | 133 zł |
Modyfikacje Bosch CleverMixx MFQ22100
Ceny na Bosch CleverMixx MFQ22100 |
---|---|---|---|---|
Bosch CleverMixx MFQ2210P różowy | od 149 zł | 2 oferty | ||
Bosch CleverMixx MFQ22100 szary | od 130 zł | 3 oferty | ||
Bosch CleverMixx MFQ2210D turkusowy | od 120 zł | 3 oferty | ||
Bosch CleverMixx MFQ2210Y żółty | od 239 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →