Mikser Bosch ErgoMaster MSM6M8X1 stal nierdzewna
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Bosch ErgoMaster MSM6M8X1 |
|
Blender ręczny z serii Bosch ErgoMaster należy do wysokiego segmentu cenowego, jednak jego koszt jest w pełni uzasadniony wszechstronnością, wysoką wydajnością i rozbudowanym wyposażeniem. Model odpowiada wysokiej niemieckiej jakości i został zaprojektowany z myślą o długiej żywotności, co zapewnia trwała metalowa obudowa, trwałe ceramiczne połączenie i mocny silnik chłodzony powietrzem.
Jednak główną zaletą urządzenia jest jego opakowanie. Stopka blendera wykonana jest z metalu, wyposażona w cztery ostre ostrza Quattro-Blade Pro, które umożliwiają szybką pracę nawet z twardymi potrawami, a także posiada specjalną konstrukcję zanurzeniową, która zapobiega rozpryskiwaniu. Nasadka do ubijania przeznaczona jest do ubijania i pomoże w przygotowaniu kremu do ciast, ciasta na naleśniki itp.
Bosch ErgoMaster MSM6M8X1 pełni także funkcję siekacza dzięki obecności małej miski o pojemności 500 ml oraz noża z dwoma ostrzami. Jest w stanie szybko siekać mięso, cebulę, orzechy, warzywa, owoce, zioła i inne produkty. Ale blender wykonuje jeszcze więcej procesów za pomocą tarczy do krojenia i szatkowania. W zestawie znajdują się trzy wyjmowane nasadki, które pozwalają na siekanie i tarcie składników, a także nasadkę do krojenia w kostkę.
Wszystko to dzieje się w pojemnej plastikowej misce o pojemności 1,25 litra. Dodatkowo w opakowaniu znajduje się nóż do wyrabiania ciasta oraz miarka o pojemności 600 ml, w której można odmierzyć potrzebną ilość składników i od razu je wymieszać. Moc 1200 W wystarczy do wykonywania skomplikowanych zadań i obróbki solidnych produktów. A prędkość reguluje się za pomocą jednego przycisku: im mocniej go naciśniesz, tym szybciej będzie pracować silnik urządzenia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch ErgoMaster MSM6M8X1 stal nierdzewna
Bosch Blender ręczny ErgoMaster seria 6 MSM6M8X1 ostrza ze stali nierdzewn | 984 zł |
Bosch ErgoMaster MSM6M8X1 1200W Malakser Rozdrabniacz Końcówka do ubijania | 799 zł |
Blender ręczny BOSCH ErgoMaster Serie 6 MSM6M8X1 | 450 zł |
Bosch ErgoMaster MSM6M8X1 1200W Malakser Rozdrabniacz Końcówka do ubijania | 799 zł |
Blender Bosch Serie 6 ErgoMaster MSM6M8X1 | 841 zł |