Mikser Bosch ErgoMaster MSM4W210 biały
Zdjęcia 12 |
Bosch ErgoMaster MSM4W210 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch ErgoMaster MSM4W210 biały
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch ErgoMaster seria 4 MSM4W210 blender ręczny ostrza ze stali nierdzewn | 194 zł |
Bosch Blender r?czny ErgoMaster Series 4 MSM4W210 - 600 W | 237 zł |
Blender Bosch Blender ręczny Bosch MSM4W210 ErgoMaster 600 W | 199 zł |
Bosch,Blender Ręczny Msm4W210 Ergomaster ,600 W | 199 zł |
Bosch Hand Blender MSM4W210 ErgoMaster Hand Blender 600 W Number of speeds | 224 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →