Mikser Bosch Styline MFQ40303 czerwony
Zdjęcia 5 |
Bosch Styline MFQ40303 2020 rokStyline |
|
Stylowe, wygodne i wydajne ręczne mieszadło zanurzeniowe w stylowej obudowie z odpornego na uderzenia tworzywa ABS. Jest pozycjonowany jako produkt średniej półki cenowej w 2020 roku, ukierunkowany na aktywne użytkowanie w gospodarstwie domowym. Potrafi zapewnić efektywne ubijanie i mieszanie suchych i płynnych składników, może służyć do szybkiego przygotowania niewielkich ilości ciasta.
Wyposażony w trwały silnik elektryczny o mocy 500 W, którego znaczny moment obrotowy wystarcza do energetycznego przetwarzania lepkich mieszanin. Ręczny mieszadło zanurzeniowe Bosch MFQ 40303 jest wyposażone w dwa rodzaje ssawek: markowe trzepaczki FineCreamer i haczyki. Ubijaczki służą do skutecznego ubijania śmietany, białek, musów i omletów. Przydadzą się również przy robieniu ciasta naleśnikowego, babeczek, naleśników czy gofrów.
Haczyki znacznie ułatwią wyrabianie gęstego ciasta na pierogi, makarony, manty, ciastka itp. Mogą pomóc w szybkim wymieszaniu mięsa mielonego na klopsiki z ryżem, warzywami, jajami itp. Konstrukcja zapewnia 5-stopniową regulację prędkości załączniki. Obsługiwany jest również tryb Turbo, którego użycie może nadać puszystości ubitej masie i skutecznie przełamać grudki w cieście. Aby zapobiec przegrzaniu uzwojeń silnika podczas długotrwałej pracy z dużym obciążeniem, zapewniony jest specjalny system ochronny.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch Styline MFQ40303 czerwony
Bosch Mikser r?czny MFQ40303 - 500 W | 201 zł |
Mikser ręczny Bosch MFQ40303 | 192 zł |
Mikser BOSCH MFQ 40303 | 180 zł |
Mikser BOSCH MFQ 40303 MFQ40303 | 180 zł |
Modyfikacje Bosch Styline MFQ40303
Ceny na Bosch Styline MFQ40303 |
---|---|---|---|---|
Bosch Styline MFQ40303 czerwony | od 180 zł | 5 oferty | ||
Bosch Styline MFQ4030 srebrny | od 233 zł | 5 oferty |