Mikser Bosch ErgoMixx MFQ36470 biały
Zdjęcia 3 |
Bosch ErgoMixx MFQ36470 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch ErgoMixx MFQ36470 biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch ErgoMixx MFQ36470 450W | 189 zł |
Mikser Bosch MFQ36470 | 204 zł |
Bosch ErgoMixx MFQ36470 450W | 200 zł |
Mikser ręczny Bosch Ergomix MFQ36470 Szary /Biały | 189 zł |
Mikser BOSCH MFQ 36470 | Bezpłatny transport | 190 zł |
Mikser BOSCH MFQ 36470 | Bezpłatny transport | 189 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →