Mikser Bosch ErgoMixx MSM67160 czarny
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Bosch ErgoMixx MSM67160 |
|
Potężny i funkcjonalny blender ręczny popularnej marki Bosch. Model ten pracuje z mocą 600 W, co pozwala na użycie go nawet do siekania twardych i twardych potraw. Regulacja prędkości jest płynna, za pomocą bezstopniowego przełącznika. Szczególną uwagę należy zwrócić na obecność specjalnego trybu turbo, który pozwala na krótkie zwiększenie wydajności urządzenia, aby poradzić sobie z najtrudniejszymi zadaniami.
Blender Bosch MSM 67160 wyposażony jest w najczęściej spotykane przystawki: cienką stopę miksującą, trzepaczki do ubijania i miksowania płynów, a także specjalną miskę do siekania o pojemności 0,75 litra oraz zamontowany na dnie nóż. Ponadto praca z blenderem jest dość wygodna: cienki gumowany uchwyt nie wyślizguje się z rąk, samo urządzenie jest lekkie i nie powoduje zmęczenia nawet podczas długotrwałego użytkowania. Aby ułatwić przechowywanie, na korpusie znajduje się klasyczny haczyk do zawieszania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch ErgoMixx MSM67160 czarny
Bosch Blender Ręczny Czarny/Przezroczysty 428 x 143 x 203 cm MSM67160 | 270 zł |
Blender BOSCH Ergomixx MSM 67160 | 332 zł |
Blender BOSCH Ergomixx MSM 67160 MSM67160 | 270 zł |
Blender Bosch MSM67160 Czarny/Szary | 243 zł |