Mikser Bosch ErgoMixx MFQ36480 biały
Zdjęcia 8 |
Bosch ErgoMixx MFQ36480 |
|
Uniwersalny ręczny mieszadło zanurzeniowe z możliwością zamontowania nóżki blendera i małej misy do siekania. Producent pozycjonuje jako model ze średniej półki cenowej, zdolny w pełni realizować zarówno funkcje miksera, jak i mieszadła zatapialnego małej mocy. Odnosi się do rodziny produktów Bosch ErgoMixx 2013 do użytku domowego. Wyposażony w niezawodny silnik elektryczny o mocy 450 W, który może pracować przy 5 stałych prędkościach oraz w oddzielnym trybie turbo impulsowym.
Moment napędowy jest wystarczający zarówno do obrócenia końcówek miksera, jak i do pełnej obsługi nóżki rozdrabniacza lub blendera. Dzięki kompletnym trzepaczkom i haczykom mikser Bosch MFQ 36480 poradzi sobie z mieszaniem lub ubijaniem różnych produktów, a także pomoże w szybkim przygotowaniu niewielkiej ilości pasztetów przaśnego lub drożdżowego. Stalowa noga z ostrym blokiem noża wykonana z wysokostopowej stali nierdzewnej może pracować w podwyższonych temperaturach (do temperatury wrzenia).
Mini rozdrabniacz o użytecznej pojemności 500 ml z osobną pokrywką, przeznaczony do miażdżenia mięsa, pasztetów, warzyw, owoców, orzechów lub ziół. Przydaje się również do przygotowywania posiłków dla niemowląt i posiłków uzupełniających dla niemowląt. W zestawie również miarka z pokrywką, która pomaga dokładnie dozować żywność i może być używana do mieszania składników w sosach lub dressingach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch ErgoMixx MFQ36480 biały
Wszystkie ceny 16 →Bosch Hausgeräte Bosch MFQ36480 tworzywo sztuczne biały | 239 zł |
Bosch Mikser r?czny ErgoMixx MFQ36480 - 450 W | 268 zł |
Bosch Mikser ręczny MFQ 36480 HKBOSMRMFQ36480 | 251 zł |
Bosch MFQ36480 AGDM-MIKS-BOS-038 | 271 zł |
Mikser BOSCH MFQ 36480 | 220 zł |