Mikser Bosch ErgoMixx MFQ36400 biały
Zdjęcia 5 |
Bosch ErgoMixx MFQ36400 |
|
Praktyczny mikser ręczny firmy Bosch. Należy do modeli zanurzalnych, to znaczy produkt nie zapewnia kompletnego pojemnika, więc można go używać z dowolnym naczyniem o wymaganym rozmiarze. Są tylko 2 przystawki: para ubijaków i para haczyków do wyrabiania ciasta. Ale zaletą tych ssawek jest to, że z łatwością radzą sobie nie tylko z płynem, ale także z grubszymi teksturami. Moc blendera Bosch MFQ 36400 to zaledwie 450 W - dość klasyczny wskaźnik jak na tego typu sprzęt.
To wystarczy, aby poradzić sobie z ugniataniem nawet gęstego ciasta. Jednocześnie użytkownik może regulować prędkość obrotową nasadek w ramach 5 zaprogramowanych trybów, w tym specjalnego trybu turbo, który pozwala na krótkotrwałe maksymalizowanie prędkości obrotowej ssawek, aby sprostać najtrudniejszym zadaniom. Zwróćmy też uwagę na podwyższoną ergonomię modelu: rękojeść jest gumowana, przyciski wygodnie umieszczono pod kciukiem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch ErgoMixx MFQ36400 biały
Wszystkie ceny 21 →Bosch Mikser r?czny MFQ36400 - 450 W | 156 zł |
Bosch Mikser ręczny MFQ 36400 HKBOSMRMFQ36400 | 134 zł |
Mikser ręczny BOSCH ErgoMixx MFQ36400 | 122 zł |
Bosch MFQ36400 AGDM-MIKS-BOS-048 | 135 zł |
Mikser BOSCH MFQ 36400 | 125 zł |