Mikser Bosch ErgoMixx MSM66120 biały
Zdjęcia 11 |
Bosch ErgoMixx MSM66120 |
|
Lekki, kompaktowy i poręczny blender ręczny popularnej niemieckiej marki Bosch. Model przeznaczony do pracy ręcznej, charakteryzuje się stosunkowo niskim kosztem i mimo swoich rozmiarów dużą mocą. Główną różnicą urządzenia jest wiele dostępnych prędkości regulacji intensywności obróbki produktów, dzięki czemu można pracować z różnymi składnikami. Tak więc do 12 regulowanych prędkości dodano specjalny tryb turbo, który lepiej jest zastosować na samym końcu, ponieważ można go używać do bardziej wydajnego mielenia i mieszania produktów.
Blender Bosch MSM 66120 posiada w zestawie 2 nasadki - samą nóżkę blendera oraz małą miskę z nożem do siekania. Miska ma pojemność zaledwie 0,35 litra, co idealnie nadaje się do niewielkich ilości jedzenia dla 1-2 osób. Jak na tak kompaktowy model moc 600 W jest doskonałym wskaźnikiem, który pozwala szybko i sprawnie wykonać dowolną ilość pracy. Ponadto urządzenie prezentuje się stylowo i elegancko. Aby ułatwić obsługę, przyciski są lekko zagłębione w uchwycie, dzięki czemu wykluczone jest przypadkowe naciśnięcie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch ErgoMixx MSM66120 biały
Wszystkie ceny 9 →Bosch Blender ręczny MSM 66120 HKBOSBRMSM66120 | 185 zł |
Bosch MSM66120 AGDM-MIKS-BOS-043 | 200 zł |
Bosch Blender ręczny MSM 66120 35156 | 193 zł |
Bosch Blender ręczny MSM 66120 35156 | 185 zł |
Blender ręczny BOSCH ErgoMixx MSM66120 | 181 zł |