Mikser Bosch CleverMixx MSM2650B czarny
Zdjęcia 4 |
Bosch CleverMixx MSM2650B |
|
Mocny i łatwy w obsłudze model blendera ręcznego popularnej niemieckiej marki Bosch. Jest pozycjonowany przez producenta w średnim przedziale cenowym, ale jednocześnie może pochwalić się dodatkowo dobrym pakietem, co znacznie rozszerza możliwości urządzenia. Model przeznaczony jest do mieszania i ubijania płynnych składników, jednak może służyć do mielenia i mieszania dowolnego produktu.
Wskazują na to dołączone w zestawie nasadki - trzepaczka do ubijania, nóż rozdrabniacza i zdejmowana stopa miksująca. Dodatkowo w zestawie: mała misa do mielenia o pojemności 350 ml oraz miarka na 700 ml. Nie ma jednak ograniczeń co do wydajności roboczej - to cecha modeli głębinowych, które można wykorzystać podczas pracy w prawie każdej misce, patelni itp. Blender Bosch MSM 26500 jest bardzo lekki i kompaktowy, nie ciągnie za rękę, gdy działa, a specjalna konstrukcja części zatapialnej pozwala znacznie zmniejszyć ilość rozprysków. Moc 600 W sprawia, że urządzenie skutecznie poradzi sobie z niemal wszystkimi zadaniami domowymi. Impuls jest realizowany z dodatkowych trybów pracy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch CleverMixx MSM2650B czarny
Bosch Blender r?czny CleverMixx MSM2650B - 600 W | 219 zł |
Bosch CleverMixx MSM2650B 600W Rozdrabniacz Końcówka do ubijania | 180 zł |
Blender Bosch CleverMixx MSM2650B Czarny | 187 zł |