Mikser Bosch CleverMixx MFQ2210D turkusowy
Zdjęcia 5 |
Bosch CleverMixx MFQ2210D |
|
Niedrogi, prosty i łatwy w obsłudze mikser ręczny z serii AGD Bosch CleverMixx. Pomimo niskiego kosztu model posiada wszystkie niezbędne funkcje do wydajnej pracy i wysokiej jakości wykonywania zadań. Silnik o mocy 375 W zapewnia optymalne rezultaty miksowania i ubijania składników. Cztery prędkości i tryb pulsacyjny/turbo zapewniają maksymalną produktywność, umożliwiając obsługę produktów o różnej masie i typie.
Bosch CleverMixx MFQ2210D jest wyposażony w dwie trzepaczki do ubijania śmietany, białek jaj i musu oraz parę haków do wyrabiania gęstego, zwartego ciasta. Akcesoria wykonane są z wytrzymałej stali nierdzewnej, można je łatwo odłączyć za pomocą specjalnego przycisku i można je myć w zmywarce. Dodatkowo, dla wygodniejszego użytkowania, ergonomiczny kształt jest odpowiedni zarówno dla prawej, jak i lewej ręki, a etui posiada schowek na uzwojenie kabla.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch CleverMixx MFQ2210D turkusowy
BOSCH MFQ 2210D | 120 zł |
Bosch CleverMixx MFQ2210D 375W | 120 zł |
Bosch CleverMixx MFQ2210D 375W | 120 zł |
Modyfikacje Bosch CleverMixx MFQ2210D
Ceny na Bosch CleverMixx MFQ2210D |
---|---|---|---|---|
Bosch CleverMixx MFQ2210P różowy | od 149 zł | 2 oferty | ||
Bosch CleverMixx MFQ22100 szary | od 130 zł | 3 oferty | ||
Bosch CleverMixx MFQ2210D turkusowy | od 120 zł | 3 oferty | ||
Bosch CleverMixx MFQ2210Y żółty | od 239 zł | 1 oferta |