Mikser Kenwood HMP30.A0BK czarny
Zdjęcia 6 |
Kenwood HMP30.A0BK 2020 rok |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kenwood 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kenwood.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Kenwood HMP30.A0BK
Ceny na Kenwood HMP30.A0BK |
---|---|---|---|---|
Kenwood HMP30.A0WH biały | od 119 zł | 4 oferty | ||
Kenwood HMP30.A0BK czarny | od 209 zł | 1 oferta | ||
Kenwood HMP30.A0SI srebrny | od 199 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →