Mikser Ariete Breakfast 0601/10 grafit (00C060110AR0)
Zdjęcia 7 |
Ariete Breakfast 0601/10 biały grafit |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ariete 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ariete.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ariete Breakfast 0601/10 grafit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MINIPIMER 700W AKCESORIA DARK GREY AR0601 | 215 zł |
Blender ręczny Ariete 601/10 Czarny | 169 zł |
Blender Ariete Blender ręczny Ariete 601/10 3w1 Czarny 700W Turbo | 169 zł |
Ariete,Blender Ręczny 601/10 3W1 Czarny Turbo ,700 W | 169 zł |
Modyfikacje Ariete Breakfast 0601/10
Ceny na Ariete Breakfast 0601/10 |
---|---|---|---|---|
Ariete Breakfast 0601/11 biały | od 296 zł | 1 oferta | ||
Ariete Breakfast 0601/10 grafit | od 169 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →