Блендер Russell Hobbs Desire 24700-56 червоний
Фото 7 |
Russell Hobbs Desire 24700-56 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Desire 24700-56 червоний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Russell Hobbs blender ręczny 3w1 nasadka miksująca pojemnik z ostrzem miks | 173 zł |
Blender ręczny Russell Hobbs 3w1 Desire 24700-56 | 219 zł |
Russell Hobbs 24700-56 Desire czerwony AGDM-MIKS-RUS-062 | 200 zł |
Blender RUSSELL HOBBS Desire 24700-56 | 240 zł |
Blender RUSSELL HOBBS Desire 24700-56 23626026002 | 240 zł |
Blender ręczny RUSSELL HOBBS Desire 24700-56 | 206 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →