Mikser Russell Hobbs Desire 24700-56 czerwony
Zdjęcia 7 |
Russell Hobbs Desire 24700-56 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Desire 24700-56 czerwony
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russell Hobbs blender ręczny 3w1 nasadka miksująca pojemnik z ostrzem miks | 173 zł |
Blender ręczny Russell Hobbs 3w1 Desire 24700-56 | 219 zł |
Russell Hobbs 24700-56 Desire czerwony AGDM-MIKS-RUS-062 | 200 zł |
Blender RUSSELL HOBBS Desire 24700-56 | 240 zł |
Blender RUSSELL HOBBS Desire 24700-56 23626026002 | 240 zł |
Blender ręczny RUSSELL HOBBS Desire 24700-56 | 206 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →