Mikser Bosch ErgoMixx MSM64110 biały
Zdjęcia 7 |
Bosch ErgoMixx MSM64110 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch ErgoMixx MSM64110 biały
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Hausgeräte MSM64110 QuattroBlade Blender Ręczny Tworzywo Sztuczne St | 131 zł |
BOSCH Blender BOSCH MSM 64110 Biało-czerwony | 150 zł |
Blender ręczny Bosch MSM64110 | 129 zł |
Blender Ręczny Bosch MSM64110 450W | 119 zł |
Blender ręczny BOSCH ErgoMixx MSM64110 | 131 zł |
pokaż 4 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości miksera Bosch ErgoMixx MSM64110:
- Miarka - 0,6 l
PolecamyPorównaj w tabeli →