Mikser Zeegma Handy Chef grafit
Zdjęcia 19 |
Zeegma Handy Chef 2022 roktryb turbo |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zeegma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zeegma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zeegma Handy Chef grafit
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZEEGMA Handy Chef blender ręczny 5w1 wielofunkcyjny 1500W zestaw końcówek | 159 zł |
Blender ręczny Zeegma Handy Chef | 179 zł |
BLENDER RĘCZNY MIKSER WIELOFUNKCYJNY TYTANOWE OSTRZE 7w1 ZEEGMA 1500W | 215 zł |
Zeegma Handy Chef 1500W | 159 zł |
Blender Ręczny Wielofunkcyjny 5w1 Mikser Praktyczny pomysł | 155 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →