Mikser Braun MultiQuick 3 MQ 3135 Sauce (0X22111189)
Zdjęcia 5 |
Braun MultiQuick 3 MQ 3135 Sauce |
|
Klasyczny model nowoczesnego blendera znanej niemieckiej firmy. Sos Braun MQ 3135 jest wyposażony w silnik elektryczny o mocy 750 W, dzięki czemu doskonale nadaje się do siekania, ubijania i miksowania składników do zup, ciast, sałatek, naleśników, a także do przygotowywania różnorodnych sosów, koktajli czy jedzenia dla niemowląt. Rękojeść posiada specjalną gumowaną powłokę, dzięki czemu nie ślizga się w dłoni.
Możesz mieszać produkty w miarce o wysokości 600 ml, która jest dołączona do urządzenia lub w pojemniku innego użytkownika. Prędkość obrotowa nasadek jest regulowana przez producenta w ramach 11 ustawionych trybów, w razie potrzeby do najtrudniejszych zadań przewidziano specjalny tryb turbo. Przyciski sterowania i prędkości znajdują się na rączce w górnej części, dzięki czemu można obsługiwać urządzenie jedną ręką. Dzięki systemowi EasyClick wszystkie nasadki są po prostu usuwane z urządzenia poprzez naciśnięcie dwóch przycisków na panelach bocznych. Oprócz blendera oprócz nasadki do siekania znajduje się między innymi duży siekacz o pojemności 500 ml oraz metalowa trzepaczka do ubijania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun MultiQuick 3 MQ 3135 Sauce
Wszystkie ceny 11 →Braun MQ 3135 BK blender ręczny 900 W 750 W czarny 112644 | 270 zł |
Blender BRAUN MultiQuick 3 MQ3135BK | 270 zł |
BRAUN MQ 3135 WH | 269 zł |
Blender BRAUN MultiQuick 3 MQ3135BK | 270 zł |
Blender BRAUN MultiQuick 3 MQ3135BK | 270 zł |