Mikser Braun PowerBlend 3 JB 3272 stal nierdzewna (JB 3272 SI)
Zdjęcia 10 |
Braun PowerBlend 3 JB 3272 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun PowerBlend 3 JB 3272 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Braun PowerBlend 3 JB 3272 mikser stojący - 15 l szklana nasadka miksująca | 308 zł |
Blender kielichowy Braun PowerBlend 3 JB 3272 SI JB3272SI | 349 zł |
Blender kielichowy Braun PowerBlend 3 JB 3272 SI | 349 zł |
Braun, Blender kielichowy, PowerBlend 3 JB 3272 SI, 800W | 349 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →