Блендер Braun MultiQuick 7 MQ 7075X чорний (0X22111289)
Фото 8 |
Braun MultiQuick 7 MQ 7075X MultiQuick 7багато насадок |
|
Потужний, багатофункціональний занурювальний блендер для інтенсивного побутового використання. Належить до моделей сімейства Braun MultiQuick 7, продукти якого відрізняються високою продуктивністю і розширеною комплектацією. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2019-го року, який дозволяє легко і швидко подрібнювати, збивати, нарізати і змішувати різні продукти.
Занурювальний блендер Braun MultiQuick 7 MQ 7075X обладнаний додатковою сталевий насадкою-ніжкою з гострими ножами оптимізованої форми і фірмовими лезами Active Blades. Для зменшення розбризкування передбачена спеціальна геометрія обідка захисної «спідниці» SplashControl. Така «нога» дозволяє блендеру обробляти гарячі і навіть киплячі продукти прямо в процесі теплової обробки. Комплектується великої багатофункціональної чашею-подрібнювачем об'ємом 1,5 л, до якої додається набір насадок, перетворює її на справжній кухонний комбайн.
Крім ножів для подрібнення, є насадка для нарізання продуктів скибочками і дві насадки-терки які допомагають швидко і якісно подрібнити овочі або сир. Крім цього, передбачений пластиковий ніж для замісу тіста. Моторний блок з системою EasyClick Plus і технологією плавної зміни швидкості SmartSpeed, має високу потужність (1000 Вт) і підтримує імпульсний режим. Корпус блендера оптимізований для використання однією рукою, а насадки можна мити в посудомийній машині.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun MultiQuick 7 MQ 7075X чорний
Усі ціни 7 →Braun MultiQuick 7 MQ 7075X blender ręczny blender immersyjny ze zdejmowan | 440 zł |
Braun Blender r?czny Multiquick 7 MQ 7075X - 1000 W | 503 zł |
Blender ręczny Braun MultiQuick 7 MQ 7075X MQ 7075 | 449 zł |
Blender BRAUN MQ7075 MultiQuick 7 Czarny | 440 zł |
Blender ręczny BRAUN MQ7075 | 458 zł |
Профі
Занурювальний блендер компанії Braun коштує недешево, але це і не дивно - він представляє серію просунутих, високопродуктивних і багатофункціональних пристроїв MultiQuick 7. Про те, що це продукт високої цінової категорії, говорить і його значний зовнішній вигляд, і оснащення. Усередині встановлений потужний (1000 Вт), але досить тихий двигун постійного струму, який з легкістю «здолає» і сирі, тверді овочі, і будь-які види м'яса, і заморожені інгредієнти. Не обійшлося без улюбленої фішки компанії Braun – лише однієї кнопки Smart Speed для керування швидкістю. Звичайно, це зовсім не фірмова технологія, вона використовується й іншими виробниками завдяки максимальній зручності для користувача. Адже все, що вам необхідно для керування потужністю, - це збільшувати або зменшувати силу натискання пальця на кнопку. Хоча для цього необхідний певний досвід, тому деяким ця функція може все ж таки не сподобатися.
Ще однією особливістю Braun MultiQuick 7 MQ 7075X є леза, виконані за технологією ActiveBlade. "Магія" в тому, що вони встановлені на особливій рухомій підвісці, тому під час роботи рухаються вгору і вниз. В результаті продукти ретельніше подрібнюються і змішуються, а навантаження на руку, як запевняє виробник, знижується на 40%. Цю цифру ви навряд чи зможете перевірити, але підвіска справді робить роботу з блендером комфортнішою. У той же час ніжка важить чимало, тому при тривалому використанні вона все ж таки відчувається в руці.
Блендер та кухонна машина в одній особі
У комплектацію моделі входить практично все необхідне для щоденного приготування різних страв. Насамперед це головний інструмент будь-якого ручного блендера — ніжка з тими самими лезами ActiveBlade. Вона виконана з металу і має спеціальну антирозбризкувальну форму SplashControl. Занурювальна частина не вимагає спеціальних ємностей і може подрібнювати продукти в будь-якому посуді - каструлі, мисці або мірній склянці на 600 мл, яка також входить у комплектацію. Віночок буде особливо актуальним для кондитерів, оскільки може збити ніжний крем, яєчні білки та рідке тісто для бісквіту.
Але, мабуть, найцікавішими комплектуючими є містка 1.5-літрова чаша з насадками, яка виконує роль кухонної машини та здатна швидко обробляти велику кількість продуктів. Разом з нею можна використовувати ніж для подрібнення, один з трьох дисків (шатківниця, дрібна і велика терки) або ніж для замішування тіста.
Усі насадки легко приєднуються та надійно фіксуються за допомогою системи EasyClick Plus, а також придатні для миття у посудомийній машині.