Блендер Braun MultiQuick 5 Vario MQ 5235 білий (0X22111341)
Фото 4 |
Braun MultiQuick 5 Vario MQ 5235 |
|
Високопродуктивний ручної занурювальний блендер для активного побутового використання. Є однієї з середніх моделей сімейства Braun MultiQuick 5 2020-го року, продукти якого відрізняється збалансованої функціональністю. Обладнаний додатковою сталевий насадкою-ногою із спеціальною геометрією обідка SplashControl, переважної бризки. Також варто відзначити використання високоефективного ножового блока з фірмовими лезами Active Blades.
Всі металеві деталі блендера Braun MultiQuick 5 Vario MQ 5235 виготовлені з високолегованої нержавіючої хромонікелевої сталі, абсолютно інертним стосовно харчових продуктів. З її допомогою можна обробляти гарячі і навіть киплячі інгредієнти прямо в процесі теплової обробки (суп-пюре прямо в каструлі). Блендер легко і швидко подрібнює, збиває і змішує різні продукти. Комплектується невеликим подрібнювачем об'ємом 500 мл і прозорим мірним стаканом об'ємом 600 мл з розміткою.
Крім дозування він може використовуватися для збивання віночком омлетною або білкової маси та коктейлів. Високий крутний момент для роботи блендера створює потужний моторний блок (1000 Вт) з системою швидкого підключення насадок EasyClick. Передбачена 21 швидкість і зручний імпульсний режим. Також в комплект входить насадка для швидкого приготування картопляного або іншого овочевого пюре.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun MultiQuick 5 Vario MQ 5235 білий
Усі ціни 14 →Braun blender ręczny MQ 5235WH blender ręczny MultiQuick 5 Vario blender z | 209 zł |
Braun Blender r?czny Multiquick 5 Vario MQ 5235 WH - 1000 W | 254 zł |
Blender ręczny Braun MultiQuick 5 Vario MQ 5235 Biały 0X22111341 | 299 zł |
Braun Multi Quick 5 MQ 5235 WH AGDM-BLE-BRA-009 | 219 zł |
Blender BRAUN MultiQuick MQ5235BK | 300 zł |