Mikser Bosch ErgoMixx MS6CM6197 czarny
Zdjęcia 7 |
Bosch ErgoMixx MS6CM6197 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch ErgoMixx MS6CM6197 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blender Bosch Blender rÄczny BOSCH ErgoMixx MS6CM6197 | 695 zł |
Bosch ErgoMixx MS6CM6197 1000W Malakser Końcówka do ubijania | 379 zł |
Bosch ErgoMixx MS6CM6197 1000W Malakser Końcówka do ubijania | 379 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →