Mikser Tefal Quickchef HB656G10 ciemnobrązowy
Zdjęcia 8 |
Tefal Quickchef HB656G10 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Quickchef HB656G10 ciemnobrązowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEFAL Blender TEFAL Quickchef 3w1 Coppertinto HB656G10 Czarno-miedziano-sr | 299 zł |
Tefal Quickchef 3w1 Coppertinto HB656G10 1000W Rozdrabniacz Końcówka do ub | 299 zł |
Blender ręczny TEFAL Quickchef 3w1 Coppertinto HB656G | 290 zł |
Tefal Quickchef 3w1 Coppertinto HB656G10 1000W Rozdrabniacz Końcówka do ub | 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →