Mikser Tefal InfinyMix+ BL91HD31 srebrny
Zdjęcia 25 |
Tefal InfinyMix+ BL91HD31 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal InfinyMix+ BL91HD31 srebrny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blender Tefal Infiny Mix+ BL91HD31 | 909 zł |
Blender kielichowy Tefal Tefal BL91HD31 Infiny Mix+ Blender, Stainless Ste | 873 zł |
Blender kielichowy w kolorze srebra Infinymix+ BL91HD31 – Tefal srebrny | 1 069 zł |
Blender kielichowy TEFAL Infinymix BL91HD31 1600 W | 898 zł |
Blender stołowy Tefal BL91HD31 Infinitymix+ | 889 zł |
Blender Tefal Infiny Mix+ BL91HD31 | 909 zł |
Blender Tefal BL91HD31 Infiny Mix+, stal nierdzewna/czarny TEFAL | 947 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →