Mikser Philips Flip&Juice HR3770/10 czarny
Zdjęcia 19 |
Philips Flip&Juice HR3770/10 |
|
Urządzenie 2 w 1: blender i sokowirówka. Cyfrowy wyświetlacz z 8 zaprogramowanymi programami i 12 prędkościami. Pobierz aplikację NutriU, aby uzyskać ponad 200 pomysłów na napoje, posiłki i przekąski z sokowirówką.
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Flip&Juice HR3770/10 czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips blender Flip&Juice wysokoobrotowy z serii 7000 z modułem sokowirów | 881 zł |
PHILIPS Wielofunkcyjny koktajler z funkcją sokowirówki PHILIPS HR3770/10 F | 1 049 zł |
Blender Philips Flip & Juice™ HR3770/10 | 859 zł |
PHILIPS Flip&Juice HR3770/10 | 856 zł |
Blender kielichowy Philips HR3770/10 | 881 zł |
Philips Blender szybkoobrotowy z funkcją wyciskania soku HR3770/10 Flip&Ju | 959 zł |
Blender Philips Flip & Juice™ HR3770/10 | 859 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →