Міксер Philips Flip&Juice HR3781/00 чорний
Фото 9 |
Philips Flip&Juice HR3781/00 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Flip&Juice HR3781/00 чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips 5000 series ręczny mikser HR3781/00 500 W 5 prędkości funkcja turb | 279 zł |
Mikser PHILIPS HR3781/00 | 212 zł |
Philips Philips 5000 series Mikser ręczny o mocy 500 W HR3781/00 HR3781/00 | 289 zł |
Mikser ręczny PHILIPS 500W Czarno-szary HR3781/00 | 298 zł |
Robot kuchenny Philips MIXER/HR3781/00 PHILIPS | 214 zł |
Mikser ręczny Philips HR3781/00 | 262 zł |
Mikser ręczny PHILIPS HR3781/00 (500W / Czarno-szary) | 349 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →