Праска Philips 5000 Series DST 5030
Фото 14 |
Philips 5000 Series DST 5030 |
|
Зручний у використанні і досить продуктивний праска, втілений в недорогий і функціональної моделі. Це пристрій володіє всіма необхідними якостями для того, щоб гладити швидко, легко і гранично ефективно. Комбінована підошва з металу і кераміки SteamGlide Plus відрізняється унікальним покриттям. Контактний шар надійно захищає підошву від появи подряпин, при цьому нагрівальна поверхня демонструє ультралегкий ковзання.
Праска Philips DST 5030 укомплектований потужним генератором пара. В процесі прасування можна задіяти як потужний паровий удар, так і безперервну подачу пари. Сила парового удару складає 180 г/хв — настільки щільного напору буде достатньо, щоб легким рухом руки розм'якшувати навіть стійкі глибокі складки. Безперервна подача пара має силу 45 г/хв — цей режим прасування ідеально підходить, щоб освіжати речі і усувати дрібні нерівності.
Якщо використовувати вертикальне відпарювання, можна легко чистити, знезаражувати і розгладжувати речі не знімаючи їх з вішалки. Потужність праски досягає 2400 Вт — цього вистачає для продуктивної прасування, при цьому залишається можливість для невеликої економії. Ємність водяного резервуара становить 320 мл Паропровід захищений від протікання води, є самоочищення і автовідключення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips 5000 Series DST 5030
Усі ціни 27 →Philips Żelazko Parowe z serii 5000-2400W Strumień pary 45g/min Silne uder | 303 zł |
Żelazko Philips 5000 Series DST5030/80 | 208 zł |
Żelazko parowe Philips 5000 Series DST5030/20 | 239 zł |
PHILIPS DST5030/20 8710103968160 | 229 zł |
Philips DST5030/20 biało-niebieski AGDM-ZEL-PHI-298 | 211 zł |