Стайлер Philips 5000 Series BHS510 (BHS510/00)
Відео 2Фото 13 |
Philips 5000 Series BHS510 |
|
Керамічне покриття з аргановим маслом. Швидке нагрівання. ThermoShield для контролю нагріву.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips 5000 Series BHS510
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PHILIPS Prostownica do włosów PHILIPS BHS510/00 SERIA 5000 Czarny | 219 zł |
PHILIPS Seria 5000 BHS510/00 | 201 zł |
PHILIPS Seria 5000 BHS510/00 | 202 zł |
Philips Seria 5000 Prostownica BHS510/00 BHS510/00 | 269 zł |
Prostownica PHILIPS BHS510/00 | 219 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Philips 5000 Series BHS510
Ціни на Philips 5000 Series BHS510 |
---|---|---|---|---|
Philips 5000 Series BHS520 | від 153 zł | 19 пропозицій | ||
Philips 5000 Series BHS510 | від 184 zł | 16 пропозицій | ||
Philips 5000 Series BHS530 | від 250 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →