Плойка Philips 8000 Series BHB887 (BHB887/00)
Фото 7 |
Philips 8000 Series BHB887 |
|
Автоматична плойка із серії Philips 8000 Series має досить високу ціну, але при цьому забезпечує швидке та красиве укладання без зайвого клопоту та з дбайливим впливом на волосся. Модель призначена для створення локонів, причому від самого користувача потрібно мінімум зусиль, так як нагрівальний елемент сам обертається, перетворюючи рівне пасмо на пружний завиток. Гладка поверхня нагрівального елемента забезпечує ковзання волосся без тертя та видирання, захисні «пелюстки» (верхні частини корпусу) захищають руки від опіків, а подовжений циліндр захоплює широке пасмо, роблячи укладання швидшим.
Але головною особливістю Philips 8000 Series BHB887 є технологія SenseIQ. Цифровий датчик вимірює температуру волосся більше 36 000 разів за сеанс укладання, а розумний мікропроцесор аналізує та адаптує температуру повітря в режимі реального часу, щоб уникнути перегріву та пересушування волосся. На вибір є 3 режими температури (170, 190 та 210 градусів) та 3 налаштування часу (8, 10 або 12 секунд).
Після закінчення заданого часу пролунає звуковий сигнал, який повідомляє про закінчення завивки та необхідність дістати пасмо. Крім цього, доступні 3 режими автообігу насадки: вліво, вправо та по черзі для створення симетричної зачіски. Модель доповнена функцією іонізації. Негативно заряджені іони насичують волосся вологою, роблять його слухняним і гладким. Також варто відзначити швидке нагрівання пристрою (всього 60 секунд), досить довгий 2-метровий шнур із шарнірною основою, петельку для підвішування, автоматичне відключення плойки через 60 хвилин та наявність у комплекті постачання спеціального аксесуара для чищення циліндра.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips 8000 Series BHB887
Усі ціни 8 →Philips BHB887/00 SenseIQ Automatic Curling Iron 3 ustawienia ciepła techn | 710 zł |
PHILIPS Lokówka PHILIPS SenseIQ BHB887/00 Szampański | 499 zł |
Philips Lokówki automatyczne SenseIQ serii 8000 z jonizacją BHB887 BHB887/ | 559 zł |
Lokówka automatyczna PHILIPS SenselQ BHB887/00 BHB887 00 | 499 zł |
Lokówka Philips HAIR CURLIER BHB887/00 PHILIPS PCPP | 680 zł |