Фен-щітка Philips 3000 Series BHA303 (BHA303/00)
Фото 10 |
Philips 3000 Series BHA303 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips 3000 Series BHA303
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips Suszarko-lokówka 3000 IOC Arctic White BHA303/00 HPPHISLBHA30300 | 156 zł |
Lokówko-suszarka Philips BHA 303/00 BHA303/00 | 179 zł |
Suszarko-lokówka Philips BHA303/00 biały AGDM-SUSZ-PHI-186 | 169 zł |
Philips Suszarko-lokówka 3000 IOC Arctic White BHA303/00 98293 | 180 zł |
Philips Suszarko-lokówka 3000 IOC Arctic White BHA303/00 98293 | 156 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Philips 3000 Series BHA303
Ціни на Philips 3000 Series BHA303 |
---|---|---|---|---|
Philips 3000 Series BHA303 | від 156 zł | 15 пропозицій | ||
Philips 3000 Series BHA301 | від 125 zł | 17 пропозицій | ||
Philips 3000 Series BHA305 | від 174 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →