Фен Philips 5000 Series BHD500 (BHD500/00)
Відео 1Фото 8 |
Philips 5000 Series BHD500 |
|
У фені представлена технологія ThermoShield для захисту волосся.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips 5000 Series BHD500
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Suszarka do włosów Philips z serii 5000 z technologią ThermoShield 3 ustaw | 120 zł |
Philips Suszarka do w?osów 5000 Series - 2100 W | 183 zł |
Suszarka PHILIPS BHD500/00 Thermoshield | 160 zł |
Philips Seria 5000 Suszarka do włosów z technologią ThermoShield BHD500/00 | 209 zł |
Suszarka do włosów PHILIPS ThermoShield BHD500/00 | 210 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Philips 5000 Series BHD500
Ціни на Philips 5000 Series BHD500 |
---|---|---|---|---|
Philips 5000 Series BHD500 | від 120 zł | 13 пропозицій | ||
Philips 5000 Series BHD501 | від 149 zł | 11 пропозицій | ||
Philips 5000 Series BHD504 | від 169 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →