Фен Philips 3000 Series BHD341 (BHD341/10)
Відео 2Фото 5 |
Philips 3000 Series BHD341 |
|
Фен компанії Philips вигідно виділяється на тлі конкурентів завдяки ніжним кольорам та вдалому поєднанню відтінків. Крім зовнішнього вигляду, модель може похвалитися збалансованим співвідношенням ціни та якості: за невисоку вартість ви отримуєте досить потужний прилад для щоденного сушіння та укладання волосся з усіма необхідними для цього функціями. Родзинкою фена стала фірмова насадка ThermoProtect з унікальною конструкцією, яка змішує холодне та гаряче повітря.
В результаті виходить потужний потік зі зниженою на 15 градусів температурою, який так само швидко, але дбайливо сушить волосся. Крім ThermoProtect, до комплектації входить насадка-концентратор. Philips 3000 Series BHD341 має потужність 2100 Вт, три режими роботи, в яких поєднані налаштування швидкості та нагріву, а також окремий режим холодного повітря для делікатного обдування без шкоди для волосся та фіксації укладання. Фен оснащений шнуром стандартної довжини 1.8 м та петлею для підвішування, щоб пристрій було зручніше зберігати.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips 3000 Series BHD341
Усі ціни 8 →Philips Pae Bhd341/30 Suszarka do Włosów Czarny/Szary 600 g 03205539 | 111 zł |
Philips Seria 3000 Suszarka do włosów z nasadką ThermoProtect BHD341/10 BH | 100 zł |
Philips Seria 3000 ThermoProtect BHD341/10 Zimny nawiew 2100W 2 prędkości | 100 zł |
Philips 3000 BHD341/10 suszarka do włosów 1 szt. | 116 zł |
Philips BHD341/30 Thermoprotect 2100W Black grey | 103 zł |
Модификації Philips 3000 Series BHD341
Ціни на Philips 3000 Series BHD341 |
---|---|---|---|---|
Philips 3000 Series BHD351/10 | від 96 zł | 5 пропозицій | ||
Philips 3000 Series BHD341 | від 98 zł | 8 пропозицій | ||
Philips 3000 Series BHD340 | від 86 zł | 19 пропозицій | ||
Philips 3000 Series BHD360 | від 118 zł | 7 пропозицій | ||
Philips 3000 Series BHD351/30 | від 99 zł | 20 пропозицій | ||
Philips 3000 Series BHD350 | від 95 zł | 12 пропозицій |