Фен Philips 3000 Series BHD340 (BHD340/10)
Відео 2Фото 6 |
Philips 3000 Series BHD340 |
|
Недорогий фен від компанії Philips володіє досить високою потужністю 2100 Вт для створення інтенсивного повітряного потоку і економії часу на сушку волосся. Але головною родзинкою моделі все ж є спеціальна насадка ThermoProtect, яка завдяки своїй унікальній конструкції змішує тепле і холодне повітря. В результаті сушка стає більш дбайливою, але не менш ефективною. Крім цього, в комплектацію входить 14-міліметрова насадка-концентратор, яка допоможе створити спрямований потік повітря для вирівнювання або підкручування пасом і створення прикореневого об'єму. Philips 3000 Series BHD340 має три режими, що поєднують налаштування температури і швидкості, тому ви зможете підібрати оптимальні параметри залежно від типу волосся і бажаного результату. А фінальним штрихом в створенні образу стане холодний обдув, що закріплює укладку. Шнур у фена стандартної довжини 1.8 м, але для більш зручного зберігання є петля для підвішування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips 3000 Series BHD340
Усі ціни 16 →Philips 3000 serii BHD340/10 | 100 zł |
PHILIPS Suszarka do włosów PHILIPS Series 3000 BHD340/10 Granatowy | 90 zł |
Philips Suszarka do włosów 2100W BHD340/10 HPPHISUBHD34010 | 88 zł |
Suszarka do włosów Philips Seria 3000 BHD340/10 | 102 zł |
Philips BHD340/10 AGDM-SUSZ-PHI-179 | 93 zł |
Модификації Philips 3000 Series BHD340
Ціни на Philips 3000 Series BHD340 |
---|---|---|---|---|
Philips 3000 Series BHD351/10 | від 96 zł | 5 пропозицій | ||
Philips 3000 Series BHD341 | від 98 zł | 8 пропозицій | ||
Philips 3000 Series BHD340 | від 86 zł | 19 пропозицій | ||
Philips 3000 Series BHD360 | від 118 zł | 7 пропозицій | ||
Philips 3000 Series BHD351/30 | від 99 zł | 20 пропозицій | ||
Philips 3000 Series BHD350 | від 95 zł | 12 пропозицій |