Мультипіч Philips 3000 Series Ovi XL HD9270
Відео 10Фото 17 |
Philips 3000 Series Ovi XL HD9270 |
|
Дистанційне керування за допомогою програми NutriU.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips 3000 Series Ovi XL HD9270
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Frytkownica bezolejowa Philips HD9270/70 1400W PHI8710103972105Philips Essential Airfryer XL HD9270/70 6,2 l i 1,2 kg z technologią szybkiego powietrza
1,2 kg Amazon.plПоскаржитись | 737 zł |
Philips Essential Airfryer XL HD9270/706.2 liters capacity 2000 W power 7 preset programs Auto-off function Coolwall housing Dishwasher safe Ready signal Temperatur... щеe control Power indicator light QuickClean feature Touch-sensitive LED display Patented Rapid Air technology Grill. Roast. Or reheat. Philips brings the world's leading Airfryer home to everyone. Enjoy healthy food that's crispy on the outside and tender on the inside, thanks to Rapid Air technology. Download the NutriU app to discover hundreds of delicious recipes every day. Proshop.plПоскаржитись | 577 zł |
Frytownica Philips Essential AirFryer XL HD9270/00Smaż swoje potrawy, używając nawet 90% mniej oleju! Ciesz się zdrowymi posiłkami, chrupiącymi na zewnątrz i miękkimi w środku... щеdzięki wyjątkowej technologii "Rapid Air". Pobranie aplikacji "NutriU" pomoże Ci również odkryć setki nowych, smacznych przepisów!PIECZ Przyjacielekawy.plПоскаржитись | 679 zł |
Philips 3000 Series Ovi XL HD9270/00 HD9270/00Smaczne posiłki z mniejszą o 90% zawartością tłuszczu!* Rozkoszuj się zdrowym jedzeniem — chrupiącym na zewnątrz i miękkim we... щеwnątrz — dzięki technologii Rapid Air. Pobierz aplikację NutriU i odkrywaj setki przepisów na pyszne posiłki każdego dnia. Zobacz wszystkie korzyści Офіційний партнер Philips Philips.plПоскаржитись | 699 zł |
Philips Ovi XL HD9270/00 2000W 6,2l Aplikacja mobilnaFunkcja trzymania ciepła:tak;Doda OleOle.plПоскаржитись | 699 zł |
ще 8 пропозицій
Серія Philips 3000 Series
від 1 200 zł
вертикальний, з портативним блоком, мийний, акумуляторний, сухе прибирання, система циклон, шум 80 дБ, насадки: електротурбощітка, щілинна, пилова, швабра, вага 1.5 кг
від 445 zł
відпарювач, 2000 Вт, бак 2 л, знімний, комплектація: міні праска, дошка для прасування, зажим для штанів
від 200 zł
фен-щітка, 800 Вт, насадки: концентратор, щітка 3 шт, покриття кераміка, режимів t°: 2, регулювання потужності, холодне повітря, іонізація, вага 567 г
від 142 zł
побутова, 2000 Вт, покриття: керамічне, пар, 30 г/хв, паровий удар 140 г/хв, автовимкнення
від 599 zł
мультипіч, об'єм чаші 5.6 л, таймер, чаша: знімна, антипригарна, програми: фрі, курка, м’ясо, риба, овочі, випічка, 1700 Вт, управління зі смартфона: Wi-Fi
від 233 zł
для активного спорту, внутрішньоканальні, бездротові, Bluetooth v 5.0, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 85 мАгод, до 10 год
від 224 zł
стаціонарний блендер, 600 Вт, швидкості 2 шт, імпульсний режим, чаша 1.25 л
від 479 zł
сухе прибирання, мішок, HEPA 13, потужність 900 Вт, тяга 22000 Па, шум 79 дБ, насадки: щілинна, пилова, вага 4.6 кг
від 563 zł
відпарювач, 2000 Вт, бак 2 л, знімний, комплектація: міні праска, дошка для прасування, зажим для штанів
від 127 zł
фен-щітка, 800 Вт, насадки: концентратор, щітка 2 шт, покриття кераміка, режимів t°: 2, регулювання потужності, холодне повітря, вага 567 г
від 155 zł
побутова, 2400 Вт, покриття: керамічне, пар, 40 г/хв, паровий удар 180 г/хв, автовимкнення
від 577 zł
мультипіч, об'єм чаші 6.2 л, ємність корзины: до 1.2 кг, чаша: знімна, антипригарна, програми: фрі, чипси, курка, м’ясо, риба, овочі, випічка, 2000 Вт, управління зі смартфона: Wi-Fi
від 199 zł
стаціонарний блендер, 600 Вт, швидкості 2 шт, імпульсний режим, чаша 1.25 л
від 1 004 zł
вертикальний, з портативним блоком, мийний, акумуляторний, сухе прибирання, система циклон, шум 80 дБ, насадки: електротурбощітка, швабра, вага 1.5 кг
від 156 zł
фен-щітка, 800 Вт, насадки: концентратор, щітка 2 шт, покриття кераміка, режимів t°: 2, регулювання потужності, холодне повітря, вага 567 г
від 197 zł
побутова, 2600 Вт, покриття: керамічне, пар, 40 г/хв, паровий удар 200 г/хв, автовимкнення
від 249 zł
стаціонарний блендер, 450 Вт, швидкості 1 шт, імпульсний режим, чаша 1 л, шейкер
від 1 499 zł
робот-пилосос, сухе та вологе прибирання, система циклон, EPA 11, тяга 4000 Па, шум 66 дБ, картографія, управління через Інтернет, прибирання: точкова, по периметру, турборежим, насадки: турбощітка, висота 9.6 см, заїзд на пороги 17 мм, вага 3.8 кг
Відеоогляди
REVIEW | PHILIPS ESSENTIAL AIRFRYER XL HD9270/91 | AIR FRIED WHOLE CHICKEN | Hazel's Diary
27 квітня 20211 786 переглядів
Philips Airfryer Essential XL HD9270/91| Charga, Lasagna and Sajji in Airfryer | Highly recommended
2 квітня 20212 776 переглядів
PHILIPS ESSENTIAL AIRFRYER XL HD9270/91 | UNBOXING & DEMO | Hazel's Diary
16 квітня 20214 594 перегляда
Philips Essential Airfryer XL HD9270 - Buying & Unboxing (Carrefour @ Marina Mall, Abu Dhabi)
4 червня 20211 124 перегляда
실패 없는 에어프라이어 레시피 3가지/필립스 에센셜 에어프라이어 HD9270 사용기/Philips AirFryer Review
29 січня 202110 629 переглядів
UNBOXING & REVIEW AIR FRYER PHILIPS HD9270 || SIZE XL 6.2L ||
15 липня 20212 416 переглядів
PHILIPS AIR FRYER || HD9270/70 || UNBOXING AND FULL DEMO
21 жовтня 202211 127 переглядів
Philips Digital XL Airfryer-2 min Demo with Philips (HD9270)
17 червня 20224 045 переглядів
PHILIPS AIRFYER XL HD9270/91 (UNBOXING)
17 жовтня 202128 884 перегляда
Philips Essential Airfryer XL HD9270: Long term Review
26 серпня 202328 402 перегляда
7 встановлених програм. Підтримка температури (до 30 хвилин).
від 625 zł
мультипіч, об'єм чаші 5.5 л, чаша: знімна, антипригарна, програми: фрі, курка, м’ясо, риба, креветки, овочі, випічка, розморожування, розігрів, 1700 Вт, управління зі смартфона: Wi-Fi
від 717 zł
мультипіч, об'єм чаші 8.5 л, чаша: знімна, антипригарна, роздільна, програми: фрі, курка, м’ясо, риба, овочі, випічка, сушарка, 1800 Вт
від 599 zł
мультипіч, об'єм чаші 5.6 л, таймер, чаша: знімна, антипригарна, програми: фрі, курка, м’ясо, риба, овочі, випічка, 1700 Вт, управління зі смартфона: Wi-Fi
від 699 zł
мультипіч, об'єм чаші 8 л, чаша: знімна, антипригарна, роздільна, програми: фрі, курка, м’ясо, риба, креветки, піца, овочі, смаження, гриль, випічка, сушарка, розморожування, розігрів, 1700 Вт
від 580 zł
мультипіч, об'єм чаші 9 л, таймер, чаша: знімна, антипригарна, роздільна, програми: фрі, курка, м’ясо, риба, креветки, піца, овочі, випічка, сушарка, розігрів, 1600 Вт
від 556 zł
мультипіч, об'єм чаші 6.2 л, ємність корзины: до 1.2 кг, чаша: знімна, антипригарна, програми: фрі, курка, м’ясо, риба, овочі, випічка, 2000 Вт
від 670 zł
мультипіч, об'єм чаші 14 л, чаша: антипригарна, роздільна, програми: фрі, чипси, курка, м’ясо, риба, піца, овочі, гриль, випічка, сушарка, розморожування, 1700 Вт
від 673 zł
мультипіч, об'єм чаші 6.5 л, ємність корзины: до 1.5 кг, чаша: знімна, антипригарна, роздільна, програми: фрі, курка, м’ясо, риба, піца, овочі, гриль, випічка, 1650 Вт
від 659 zł
мультипіч, об'єм чаші 15 л, чаша: антипригарна, програми: фрі, курка, м’ясо, риба, піца, овочі, випічка, сушарка, розморожування, 1600 Вт
від 748 zł
мультипіч, об'єм чаші 5.4 л, чаша: знімна, антипригарна, програми: фрі, курка, м’ясо, риба, піца, овочі, випічка, 1800 Вт
від 639 zł
мультипіч, об'єм чаші 6.2 л, ємність корзины: до 1.2 кг, чаша: знімна, антипригарна, програми: фрі, курка, м’ясо, риба, овочі, випічка, 2000 Вт, управління зі смартфона: Wi-Fi
від 342 zł
мультипіч, об'єм чаші 5.5 л, чаша: знімна, антипригарна, програми: фрі, курка, м’ясо, риба, креветки, овочі, випічка, розморожування, розігрів, 1700 Вт