Мультипіч Philips Essential HD9252
Відео 3Фото 22 |
Philips Essential HD9252 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Essential HD9252
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Phil Fritteuse HD9525/70 BK Essential HD9252/70 | 531 zł |
Philips Essential HD9252/70 | 524 zł |
Philips Frytownica beztłuszczowa Ovi Mini HD9252/90 HKPHIFRHD925290 | 451 zł |
Airfryer Philips Essential Ovi Mini HD9252/90 | 669 zł |
Philips Frytownica beztłuszczowa Ovi Mini HD9252/90 98980 | 469 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
7 встановлених програм. Функція підтримки температури.