Мультипіч Xiaomi SmartAir Fryer Pro
Відео 2Фото 18 |
Xiaomi SmartAir Fryer Pro |
|
Голосове керування на пристроях із підтримкою Google Assistant
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi SmartAir Fryer Pro
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xiaomi Smart Air Fryer Pro 44577 Frytkownica Beztłuszczowa Biały 4 l BHR69 | 374 zł |
Xiaomi MAF05 Smart Air Fryer Pro - hot air fryer - white | 383 zł |
Frytownica Xiaomi Smart Airfryer Pro 4L | 399 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Xiaomi Mi Smart Pro 4L | 499 zł |
Beztłuszczowa Xiaomi Mi Smart Air Fryer Pro 4 L biały AGDM-FRY-XIA-006 | 374 zł |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості фритюрниці Xiaomi SmartAir Fryer Pro:
- Решітка для гриля